Opakowania tekturowe

Uprość łańcuch dostaw

Oferujemy hurtowe rozwiązania w zakresie opakowań tekturowych i optymalizacji łańcucha dostaw dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Usługi

Produkcja opakowań

Każde zamówienie realizujemy z dbałością o Twój portfel. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.
Z

Skala produkcji

Specjalizujemy się w produkcji opakowań tekturowych na dużą skalę. Posiadamy globalną sieć dostawców obejmującą ponad 1000 sprawdzonych partnerów w zakresie produkcji opakowań.
Z

Wzory opakowań

Wykonujemy wszelkiego rodzaju opakowania kartonowe zgodne z indywidualnymi wytycznymi. Realizujemy również wzory pudeł z międzynarodowego katalogu opakowań FEFCO.
Z

Szybka wycena

Każde zamówienie realizujemy z dbałością o Twój portfel. Skontaktuj się z nami i otrzymaj wycenę w ciągu 48h dostosowaną do twoich potrzeb.
Z

Jakość i realizacja

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Dzięki posiadaniu zaawansowanego parku maszynowego i doświadczonej kadry pracowników szybko dostarczamy gotowy produkt we wskazane miejsce.
Pełna przejrzystość
Kluczowe w procesie wyceny produkcji opakowań kartonowych jest ustalenie definicji kosztów ich wytworzenia. Z Pakonem możesz liczyć na pełną przejrzystość i wgląd do kosztów związanych w sposób pośredni i bezpośredni z przedmiotem wyceny.

%

  • 10% 10%

01

Pozyskanie
materiałów

%

  • 18% 18%

02

Przetworzenie
materiałów

%

  • 57% 57%

03

Produkcja
opakowań

%

  • 15% 15%

04

Sprzedaż
brutto

Proces realizacji zamówienia
Skorzystaj z naszej platformy, aby uzyskać pełny przegląd procesu zaopatrzenia w opakowania.
Z

Zamówienie

Sprawy techniczne ograniczamy do minimum. Dzięki doświadczeniu naszych projektantów szybko doradzimy Ci, jakie opakowanie najlepiej sprawdzi się dla twojego produktu.
Z

Realizacja

Jesteśmy znani z naszej zdolności do wykonywania niestandardowych projektów i sprawnej wysyłki towaru w ciągu kilku dni.
Z

Dostawa

Dysponujemy flotą własnych pojazdów. Bez względu na rozmiar i ilość, ekspresowo dowieziemy Twoje zamówienie w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Pakon

Polityka Jakości

Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów i usług, od 2002 roku utrzymujemy Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2015. Jeśli chcecie Państwo sprawdzić naszą Politykę Jakości – jest ona dostępna poniżej.

Pakon Certyfikat ISO 2009:2015

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami