Pakon

Opakowania tekturowe

Doświadczenie i ekspertyza

Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów jest potwierdzana satysfakcją klientów oraz ciągłą współpracą z najbardziej wymagającymi firmami na rynku.

W obszarze opakowań tekturowych działamy od lipca 1991 roku. Specjalizujemy się głównie w produkcji i logistyce zbiorczych opakowań tekturowych oraz palet z drewna. Na przestrzeni lat obsługiwaliśmy największych producentów wyrobów cukierniczych, chemii gospodarczej, artykułów gospodarstwa domowego i przemysłu motoryzacyjnego południowo-wschodniej Polski.

Pracownicy firmy Pakon spoglądający na folder z projektem opakowań tekturowych

Rozwiązujemy problemy naszych klientów

Obsługujemy zarówno duże korporacje, jak i producentów wielu branż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczamy nie tylko opakowania tekturowe, ale dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w obszarze logistyki.

Tektura falista z opakowania tekturowego

Tektura nie ma przed nami tajemnic

Jesteśmy ciągle rozwijającym się producentem stawiającym na jakość oferowanych produktów. Nasz park maszynowy pozwala na realizację zarówno małych, jak i dużych zamówień. Wieloletnia współpraca z firmami wielu branż pozwala nam zrealizować nawet najśmielsze projekty naszych klientów.
Produkcja opakowań tekturowych

Tu i teraz. Szybkość to nasz podstawowy atut

Wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam sprawnie i bezpiecznie obsługiwać wielu klientów jednocześnie. Nasze samochody dostawcze są w ciągłej gotowości, a kooperujące z nami firmy transportowe pozwalają dostarczyć na czas nawet najbardziej wymagające zamówienia.
Załadunek opakowań tekturowych do ciężarówki Pakon

Obecni na każdym etapie życia produktu

Staramy się dogłębnie poznać oczekiwania naszych klientów. Doradzimy i przygotujemy projekt. Dostarczymy wzór, opracujemy dokumentację. Zapewnimy ciągłość dostaw, a w razie potrzeby szybko wprowadzimy zmiany do produktu, dostosujemy do zmieniających się warunków transportowych, czy magazynowych.

opakowania tekturowe Oferta Pakon

Wielu naszych klientów współpracuje z nami w systemie JIT (Just In Time), dzięki któremu pomagamy im rozwiązywać transportowe oraz magazynowe trudności. Nasze magazyny to obecnie ponad 4 tys. m2 powierzchni, dzięki którym zapewniamy ciągłość i elastyczność dostaw eliminując potrzebę utrzymywania wysokich stanów magazynowych w Państwa firmie.

Pakon

Polityka Jakości

Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów i usług, od 2002 roku utrzymujemy Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2015. Jeśli chcecie Państwo sprawdzić naszą Politykę Jakości – jest ona dostępna poniżej.

Pakon Certyfikat ISO 2009:2015

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami