Opakowanie zbiorcze na palecie

Opakowanie zbiorcze na palecie

Zbiorcze opakowanie na palecie to kompleksowe rozwiązanie dla dużych ilości elementów, bądź towarów wielkogabarytowych. Składa się najczęściej z kartonu typu klapowego oraz palety dopasowanej do jego wymiaru. Zestaw ten często uzupełniany jest o kratownice i przekładki

Tego typu rozwiązanie często stosowane jest w przemyśle ciężkim, zastępując z powodzeniem metalowe kosze, czy w przemyśle motoryzacyjnym będąc alternatywa do opakowań plastikowych. Takie rozwiązanie jest ekologiczne i pozwala zredukować koszty transportowe zwrotów opakowań wielorazowego użytku.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań wielkogabarytowych o niestandardowych wymiarach. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości tektury, a w razie konieczności są dodatkowo wzmacniane drewnianą konstrukcją od środka.

Opakowania tego typu są przez nas dostarczane najczęściej w formie rozłożonej (karton przybijany jest do palety, rozłożone kratownice wypełniają środek). Są one częścią logistycznego systemy JIT (JUST IN TIME), którego najważniejszym czynnikiem jest czas. Mając doświadczenie w obsłudze branży motoryzacyjnej , dostawa na czas jest nieodłączną częścią każdego opakowania.