Pakowanie i transport

Pakowanie i transport – logistyka towaru

Poza produktami, które pomogą Państwu zapakować swój towar, świadczymy szereg usług z zakresu logistyki towaru. Od wielu lat współpracujemy z naszymi klientami w systemie JIT (Just in Time), który oparty jest na dostawie w odpowiednim czasie i w określone miejsce przygotowanych wcześniej do wysyłki opakowań.

Niektóre opakowania i ich wypełnienia wymagają odpowiedniego złożenia przed wysyłką. Przy projektowaniu opakowania ustalamy z klientem w jakiej formie produkt ma być do niego dostarczony. Na podstawie tej informacji możemy opracować zaawansowane łatwo składalne-rozkładalne opakowanie, bądź opakowanie o prostej konstrukcji, wymagające jednak dodatkowych narzędzi do złożenia (pistolet do klejenia, zszywacz, itp.). Takie opakowania możemy dostarczać na ustalanym etapie składania.

Świadczymy także usługi transportowe. Flota naszych samochodów dostawczych przygotowana jest do transportu na dalekich trasach, w razie potrzeby wraz ze współpracującymi z nami firmami transportowymi zorganizujemy dla Państwa wysyłek transport ciężarowy.