Skontaktuj się z nami: t: +48 32 415 21 37 | e: pakon@pakon.pl

Przemysłowe Mycie Pojemników

Mycie pojemnikow plastikowych przemysłowych

Oferta Mycia Pojemników

Brudny, na co czekasz?

Oferujemy czyszczenie pojemników plastikowych, palet, koszy oraz przemysłowe mycie pojemników z różnego typu tworzyw sztucznych.

Nasza usługa powstała z myślą o firmach logistycznych, przemysłu spożywczego, farmaceutycznych, oraz różnego typu przedsiębiorstw gdzie jakość i regulacje sanitarne wymagają stałego dbania i czyszczenia palet i pojemników plastikowych używanych w transporcie, w powierzchniach magazynowych lub w użyciu przez klienta.

Myjki Automatyczne i Parowe

Nowoczesny System Czyszczenia

W ramach mycia pojemników, czyszczenia palet i pojemników plastikowych oferujemy:

  • automatyczne myjki oraz specjalistyczne systemy mycia
  • czyszczenie przemysłowe
  • myjki pojemników na odpady
  • czyszczenie zbiorników 
  • przemysłowe myjki pojemników

Czyszczenie pojemników wielokrotnego użytku oraz naprawy są o 90% bardziej opłacalne niż zakup nowego pojemnika.
Nasze nowoczesne i ekologiczne urządzenia czyszczące reprezentują najnowszy stan techniki i przystosowane są specjalnie do czyszczenia pojemników KLT, tacek i palet z tworzywa sztucznego wymagających utrzymania czystości. 

Przemysłowe mycie pojemników

Mycie i Dezynfekcja Pojemników w Transporcie

Specjalizujemy się w zwiększaniu żywotności pojemników plastikowych. Oferujemy usługi ich mycia, zarówno ręcznego, jak i maszynowego, oraz naprawy uszkodzonych pojemników.
Intensywne czyszczenie pojemników plastikowych
Z

Systemy Transportowe - Czyszczenie Intensywne

Czyszczenie intensywne przygotowuje bardzo silnie zabrudzone pojemniki transportowe do mycia maszynowego w automatycznym urządzeniu do czyszczenia pojemników. W tym miejscu ręcznie usuwane są etykiety i uporczywe zabrudzenia z pojemników KLT, tacek, pokryw i palet z tworzywa sztucznego. Pojemniki transportowe GLT czyszczone są z reguły przy użyciu wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących i strumienic parowych.

Pojemniki plastikowe - stacja myjąca
Z

Myjki Przemysłowe - Przelotowe i Wysokociśnieniowe

Nasza myjka pojemników pracuje na nowoczesnym tunelu myjącym a jej budowa umożliwia prowadzenie zaawansowanego cyklu mycia z uwzględnieniem:

  • mycia wstępnego oraz wielosekcyjnego mycia głównego, dzięki czemu osiągnięta zostaje maksymalna wydajność (nawet do 120 pojemników na godzinę)
  • kontroli zużycia wody, poziomu wody, energii i środków chemicznych
  • procesu suszenia
  • zarządzania pojemnikami
przemysłowe mycie pojemników
Z

Środki Chemiczne i Preparat Do Dezynfekcji

Pyły, smary, oleje i inny zator jest całkowicie usuwany podczas procesu mycia i czyszczenia pojemników. Śluzy higieniczne oraz bardzo precyzyjne systemy filtrów dbają o niezawodne usuwanie cząstek > 200 mikrometrów (metalicznych) bądź > 400 mikrometrów (niemetalicznych).

Każdy etap usługi, poczynając od mycia wstępnego pojemników, cyklu mycia głównego, procesu suszenia i doboru środków chemicznych dopasowywane są do indywidualnych wymagań klienta.

Naszym celem jest stworzenie oferty w oparciu o efektywne rozwiązania oraz obniżenie kosztów. Wydajny system czyszczenia oraz łatwa obsługa pojemników usprawniają całościowy czas cyklu mycia, aby jak najszybciej mogli Państwo ponownie dysponować swoimi zasobami pojemników.

Mycie Pojemników - Cena

Jeśli szukają Państwa czyszczenia pojemników, a dotychczasowe rozwiązania w zakresie mycia pojemników okazywały się kłopotliwe – w każdej chwili zapraszamy do kontaktu.